İzel Levi Coşkun

izel_levi_coskun

İzel Levi Coşkun

1973 İstanbul doğumlu olan İzel Levi Coşkun, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, University of lllinois at Urbana Champaign’de MBA yaptı. 2004 yılından beridir Marmara Üniversitesi’nde girişimcilik dersi veren Coşkun  “Kurumsal Sürdürülebilirlik” konulu  teziyle Marmara Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde doktor oldu.

1991 yılında iş hayatına atılan Coşkun, muhasebe, bağımsız denetim, vergi, danışmanlık ve iç denetim alanlarında uzmanlık kazandıktan sonra, 2010 yılından bu yana Mazars Denge CEO’su olarak görevine devam etmektedir. Coşkun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM), Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Kamu Gözetimi Kurulu (KGK) lisanslarına sahiptir.

İngilizce ve Fransızca bilen Coşkun ayrıca, TÜSİAD, TÜGİAD, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odalar Birliği (TÜRMOB), Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği, Endeavor, Entrepreneurs’ Organization, Keiretsu Forum, Amerikan Araştırma Enstitüsü (ARIT), Buğday Derneği, Gökçeada Gönüllüleri Derneği, TURMEPA ve Şeffaflık Derneği üyesidir.

Mentor Angels