IUGbVvHd

iyisahne.com, Sanat/Performans profesyonellerinin verdikleri hizmetlerin detaylarıyla listelenerek, kolaylıkla satın alınabilmesini sağlayan bir pazar yeridir.

Detaylı Bilgi
anatolian-logo-1-300x300

Anatolian, elektronik beyinli araçlarda ortaya çıkan arızaları ve diğer verileri değerlendirerek kritik durumlara karar verebilen bir yapay zeka platformudur.

Detaylı Bilgi
ledbox-logo-1-300x300

Ledbox, lokasyon ve zamana göre değiştirilebilen taksi üstü online di̇ji̇tal reklam mecrasıdır.

Detaylı Bilgi
platonyx-logo (2)

PlatoNYX, birebir eşleştirme yerine etkinlik tabanlı olarak çalışacak bir online dating sitesidir.

Detaylı Bilgi
acilteslim

Aclteslim, e-ticaret sitelerine ve diğer işletmelere talebe dayalı, esnek ve uygun fiyatlı aynı gün teslimat hizmetleri sunan yenilikçi bir teslimat platformudur.

Detaylı Bilgi
tds-logo

Teknik Bilgi Formu (TDS) bir ürünün veya hizmetin performansını ve diğer teknik özelliklerini özetleyen, Satış&Pazarlama departmanları ve müşteriler için gerekli kaynaklardır.

 

TDSmaker, teknik bilgi formları için özelleştirilmiş tasarım- içerik oluşturma-yayınlama araçlarını bir araya toplayan tek ve ilk web tabanlı uygulamadır. Profesyonel TDS şablonları tasarlayabilir ve tercüme aracını kullanarak aynı anda farklı dillerde TDS oluşturabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
sinemia-logo

Sinemia üyelerine sınırsız sinema bileti sağlayan özel bir sinema kulübüdür. Lokasyon bazlı teknolojileri ve ön ödemeli banka kartı sistemleri ile entegre eden Sinemia, sinema aşkıyla Türkiye’de yaratılmıştır.

Sinemia’da ilk seans, son seans, o gün, şu gün gibi sınırlar yoktur. Sinemia’da saat veya gün sınırı bulunmaz, dilediğiniz saat, istediğiniz gün ayrıcalığınızı kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
11-sight-logo-1-300x300

11Sight, servis sağlayıcıları için kolay kullanımlı görüntülü görüşme platformudur.

Detaylı Bilgi
brandlight-logo-1-300x300

Brandlight, harita üzerinde reklam mecraları seçerek istenilen mecra ve zamanda yayın yapabilen kategori odaklı bir video platformudur.

Detaylı Bilgi
parkkolay-logo (3)

Parkkolay, otopark arayan kişilerin boş ve kendine en uygun otoparkı kolayca bulmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Detaylı Bilgi
voscreen

Voscreen, kullanıcıların bireysel olarak İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan yenilikçi bir “Dil Öğrenme Hızlandırıcısı”dır.

Anadil öğrenme sürecini model alarak geliştirilen uygulama; filmlerden, belgesellerden, dizilerden ve haber programlarından alınmış kısa videolarla öğrenme ortamını eğlenceli ve işlevsel hale getirmiştir.

Hayatın içinden kesitleri bir oyun platformunda kullanıcılarla buluşturan Voscreen çeşitli eğitim kurumları tarafından yardımcı kaynak olarak da kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi
mobiroller

MobiRoller; isteyen herkesin kendi kendine ve tek satır kod yazmadan hem Android hem de iOS uygulaması yapabileceği gelişmiş bir mobil uygulama hazırlama platformudur.

Mobil uygulama geliştirmek teknolojik bilgi gerektiren bir süreçtir. Yüksek maliyetler ve teknolojik bariyer nedeniyle de bireylerin, küçük ve orta öçekli şirketlerin mobil uygulama sahibi olması oldukça zor olmaktadır.

Detaylı Bilgi
instapio_logo_large_lightbg

Instapio; Network üzerindeki cihazların lokasyonları ile davranışlarını raporlayan ve bu verileri gerçek zamanlı olarak da sunabilen Instapio 2015 yılında ticarileşmiş bir girişim. Lokasyon tabanlı teknolojiler konusunda uzmanlaşan girişim bugüne kadar 200’ün üzerinde MIPS tabanlı cihaz üzerinde hizmet vermiş. Instapio’nun en çok dikkat çeken özelliklerinden biri ise kendi donanımını yapmaktansa piyasada hali hazırda var olan cihazların içinde bir yazılım olarak yer alması.

Detaylı Bilgi